Monthly Archives: نوامبر 2015

برگزاری دوره ی آموزش حفاظت و ایمنی

دوره ی آموزش حفاظت و ایمنی در محیط کار با حضور 50 نفر از کارآموزان مرکز توسط کارشناس محترم بازرسی اداره تعاون و کار و رفاه اجتماعی اراک جناب آقای مهندس یعقوبی در تاریخ 94/8/25 برگزار شد .

برگزاری مسابقات آزاد تکنیسینهای برتر ایران

مسابقات آزاد تکنیسینهای برتر با میزبانی مرکز تربیت مربی کرج و با حمایت شکرت سامسونگ از تاریخ 19 تا 29 آبان برگزار می شود . برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به نشانی irantvto.ir بخش اطلاعیه های مهم مراجعه فرمایید .

جلسه مشترک با مدیران هنرستانها و دبیرستانهای پسرانه اراک

در راستای اجرای طرح بازدید همگانی از مرکز ، با دعوت از مدیران هنرستانها و دبیرستانهای اراک جلسه ی توجیحی در تاریخ 10 آبان در محل مرکز برگزار گردید . در این جلسه که با استقبال زیاد مدیران محترم مدارس روبرو شد 30 نفر از مدیران و مسئولین آموزش مدارس پسرانه در مقطع دبیرستان و هنرستان شرکت داشتند که با ...

طرح بازدید همگانی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای کشور

به منظور آشنایی آحاد مختلف جامعه با فعالیتهای سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ، طرح بازدید همگانی از تاریخ 16 تا 21 آبان ماه سال جاری اجرا خواهد شد . در این طرح افراد می توانند بعد از هماهنگی با واحد پذیرش و ثبت نام مقدماتی ، بصورت آزاد از کارگاههای مختلف آموزشی مراکز بازدید نمایند .

اجرای دوره ی آموزشی یک روزه صعود و فرود از تیرهای برق با همکاری شرکت توزیع برق

با همکاری شرکت توزیع برق استان مرکزی ، دوره ی آموزشی یک روزه ی آشنایی با روشهای صحیح صعود و فرود از تیرهای بتونی و چوبی در محل سایت شبکه هوایی مرکز برگزار گردید . این دوره با حضور تعدادی از کارکنان شرکت توزیع در تاریخ 94/8/7 اجرا شد .