فراخوان پذیرش مراکز متقاضی طرح آموزش در محیط کار واقعی

سازمان آموزش فنی و حرفه ای با مشارکت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان تامین اجتماعی استان مرکزی در نظر دارد نسبت به برگزاری دوره های آموزشی ویژه مقرری بگیران بیمه بیکاری در قالب طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی اقدام نماید.

مستندات قانونی :
موضوع تصویب نامه های هفتاد و ششم جلسه شورایعالی اشتغال مورخ ۱۲/۱۲/۱۳۹۶ و سی و ششمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی مورخ ۱۸/۲/۱۳۹۶

شرایط :
الف ) شرایط عمومی:
۱٫ داشتن مجوز معتبر فعالیت اقتصادی از دستگاه اجرایی شامل پروانه بهره برداری و یا پروانه فعالیت صنفی.
۲٫ برخورداری از صلاحیت اخلاقی و اهلیت لازم به تشخیص دستگاه اجرایی مربوطه.

ب) شرایط تخصصی:
۱٫ برخورداری از کادر متخصص و ماهر برای به عهده گرفتن امر آموزش و انتقال مهارت به مهارت آموز در فرصت/فرصت های آموزشی مورد تقاضا.
۲٫ برخورداری از شرایط و امکانات حفاظت، ایمنی و بهداشت مناسب و استاندارد (مطابق با ضوابط و مقررات مربوطه) براساس «فرم الف» می باشد.
تبصره : در صورت نیاز به بررسی و کسب اطلاعات بیشتر در راستای صدور مجوز آموزش مهارت آموزی در محیط کار واقعی، نسبت به انجام بازدید میدانی از واحدهای متقاضی، از سوی سازمان آموزش فنی و حرفه ای اقدام خواهد شد.

مزایا:
۱- مقرری بگیران معرفی شده در مدت آموزش در شرکت تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی می باشند و از حقوق بیمه بیکاری بر اساس ضوابط مربوطه بهره مند می باشند.
۲ – در طول مدت آموزش متقاضیان با انعقاد قرارداد آموزشی و ثبت نام در پورتال سازمان آموزش فنی و حرفه ای، تحت پوشش بیمه مسئولیت مدنی سازمان آموزش فنی و حرفه ای قرار می گیرند.
۳ – در پایان مدت آموزش و با تایید واحد پذیرنده نسبت به برگزاری آزمون و صدور گواهینامه مهارت توسط سازمان آموزش فنی و حرفه ای اقدام خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر  با کارشناس آقای فراهانی کارشناس مرکز با شماره ۳۴۰۶۲۳۶۲ – ۰۸۶ تماس حاصل فرمایید.

برای دریافت فرم درخواست و معرفی استادکاران مهارتی از لینک زیر استفاده نمایید.

 

فرم درخواست و معرفی استادکار

بعد از دریافت فرم درخواست و تکمیل آن، فرمهای اسکن شده  را در لینک زیر بارگزاری نمایید.

لینک ثبت نام و ارسال فرم درخواست اسکن شده